5. e-BEYAS Sempozyumu, 10-11 Ekim 2022 Gölbaşı-Ankara

Metaverse ve Bilgi Yönetimi: e-Belge Yönetimi, e-Arşivler, NFT (non-fungible tokens), Veri Merkezleri, Bilgi Güvenliği” ana ve alt temaları ile düzenleniyor.

Ankara Üniversitesi ev sahipliğinde TÜRKSAT Bilişim katkılarıyla, Ankara Üniversitesi Bilgi Yönetim Sistemleri Belgelendirme ve Bilgi Güvenliği Merkezi (BİL-BEM), Ankara Üniversitesi Belge Yönetimi ve Arşiv Sistemi (BEYAS) Koordinatörlüğü, Ankara Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı ve Bilgi Yönetimi Dergisi tarafından düzenleniyor.

2016’dan beri 10 Ekim (10.10) ‘Dünya Elektronik Belge Günü’ olarak kutlanmaktadır. Dünya genelinde olduğu gibi Ülkemizde de Ekim ayı ‘Ulusal Siber Güvenlik Farkındalık Ayı’ olarak ilan edilmiştir. Bu yıl beşincisini yapmayı planladığımız 5. e-BEYAS 2022 Sempozyumu’nun bu tarihlerde olması etkinliğin önemini daha da artırmaktadır.

 • Sempozyumda; (Ayrıntılı bilgi için http://2022.ebeyas.org web sitesini ziyaret ediniz).
  • Elektronik Belge Yönetimi
  • Elektronik Arşiv Yönetimi
  • Metaverse, NFT (Non-Fungible Tokens), Transhümanizm ve Yeni Teknolojiler
  • Dijital Dönüşüm ve Değişim
  • Veri Merkezleri ve Bilgi Güvenliği
  • Bilgi Sistemleri ve e-Devlet Kapısında Bilgi Yönetimi
  • Hesaplamalı Arşiv Bilimi

ve benzeri konular, alanlarında uzman akademisyen ve uygulamacılar tarafından ele alınacaktır.

Disiplinlerarası yaklaşımla dijital değişim, metaverse, bilgi yönetimi, e-belge yönetimi, e-arşivler, non-fungible tokens, yapay zeka, bilişim yönetimi, veri merkezleri, bilgi güvenliği gibi konularda çalışan araştırmacıları, uygulamacıları aynı platformda buluşturmayı amaç edinen “5. e-BEYAS 2022 – Metaverse ve Bilgi Yönetimi: e-Belge Yönetimi, e-Arşivler, NFT (Non-Fungible Tokens), Veri Merkezleri, Bilgi Güvenliği Sempozyumu” nu başarılı bir biçimde gerçekleştirmek ve yeni çözümler üretmek için Sempozyumda buluşmak dileğiyle…

Sempozyum Web: https://2022.ebeyas.org
e-Posta: ebeyassempozyum@gmail.com

Saygılarımızla…
5. e-BEYAS  Sempozyumu, 2022
Düzenleme Kurulu

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

 

Captcha loading...